Duvar Kırım Yıkım Hizmetleri

Duvar Kırım Yıkım Hizmetleri


Duvar yıkım kırım işinden sonra ortaya çıkan toz, pislik ve moloz yığınlarının taşıyıp temiz ortamı sağlarız. Duvar şap ve beton kırım işlerinde yıkım ve kırım işi bazen insan gücüyle yapılsa da bazı durumlarda insan gücü tek başına yeterli olmamaktadır. Özellikle İstanbul Anadolu Yakasında betondan yapılmış ve demirle güçlendirilmiş yapılara karşı insan gücü bazen yetersiz kalmaktadır.
Ayrıca yıkım ve kırım işinden sonra ortaya çıkan toz, pislik ve moloz yığınlarının taşınması ve temizlenmesi de çabası. Bu soruna çözüm olarak İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren TOPALOĞLU firmamız duvar, şap ve beton kırımı ekibimiz tüm yıkım kırım işlerinizi hızlı bir şekilde çözecektir. Kompresörlü Kırım Hizmetleri
Hava Kompresörü ile beton kırma çalışmalarında faaliyet gösteren Topaloğlu İnşaat Hafriyat, kompresör parkuru ile kompresörlü kırım işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.
Topaloğlu İnşaat Hafriyat, betonda ve asfaltta olası problemler, değişikler veya özel projeler için karot delme ve kesme, karot çıkartma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik tüm konularda kendini geliştirmiştir.
Topaloğlu İnşaat Hafriyat, hassas makinelerin kullanımının olmadığı alanlarda kırım işlerinde pratik çözüm yolu olan kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlem yapmaktadır.
Beton kırma projelerinizde ihtiyaç duymanız halinde tüm kırma delme işlemlerini profesyonel ekibimiz ile büyük bir hassasiyet içerisinde yaparak, çıkacak olan hafriyat malzemelerini anlaşmaya bağlı olarak en kısa süre içerisinde bulunan ortamdan uzaklaştıracaktır.
Kompresörlü kırım işlemlerinde çevreye verilecek olan rahatsızlık en az seviyeye indirilerek özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.
Kompresörlü yıkım ve kırım işleriniz için firmamızı arayabilir dilerseniz fiyat teklifi alabilirsiniz.
TOPALOĞLU Bütün duvar kırım yıkım işlerinde yanınızdadır.